Wiza turystyczna do Bahrajnu - jak ją uzyskać?

Wiza turystyczna do Bahrajnu – jak ją uzyskać?

Potrzebna ci wiza turystyczna do Bahrajnu, świetnie się składa, podpowiemy ci jak ją wyrobić.

Wiza do Bahrajnu na przejściach granicznych

Wizę do Bahrajnu można uzyskać zarówno na lotnisku w Manamie oraz na pozostałych przejściach granicznych. Jeśli więc masz czas na oczekiwanie na lotnisku lub przejściu granicznym na wizę, to ten sposób jest dla ciebie.

Wiza do Bahrajnu elektronicznie

 Zarówno wizę turystyczną jak i biznesową możesz uzyskać także elektronicznie poprzez stronę rządową Bahrajnu – http://www.evisa.gov.bh/.

Wiza do Bahrajnu przez pośrednika

Jeśli obawiasz się czekania w kolejce na wizę na przejściu granicznym lub masz problem z wypełnieniem wniosku na stronie rządowej Bahrajnu, zawsze możesz skorzystać z naszej pomocy. Na Aina Travel wniosek wypełniasz on-line i używasz do tego języka polskiego. Płatność za wizę również możesz dokonać w najwygodniejszy dla ciebie sposób. Wniosek wizowy oraz listę wymaganych dokumentów znajdziesz na stronie – www.aina.pl/wizy/wiza-do-bahrajnu.html.

Rodzaje wiz do Bahrajnu

Wiza turystyczna 14-dniowa: jest to e-wiza, którą otrzymasz drogą elektroniczną na twoją skrzynkę mailową. Wiza ta również upoważnia do jednego wjazdu na teren kraju.

Wiza biznesowa 14-dniowa: podobnie jak wiza turystyczna upoważnia do jednego wjazdu na teren kraju i także otrzymasz ją w formie elektronicznej. Wiza ta różni się jedynie celem podróży. Jeśli więc jedziesz do Bahrajnu w celach biznesowych wybierz ten rodzaj wizy.

Oczywiście, to nie wszystkie rodzaje wiz, jeśli potrzebujesz inny rodzaj, skontaktuj się z naszym biurem poprzez zakładkę KONTAKT, wybierz temat rozmowy wiza -> Bahrajn i skontaktuj się z osobą/osobami przypisaną/ymi do tej wizy.


Źródła:

polakzagranica.pl
msz.gov

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.