bangladesz-flaga-blog-aina

Wiza do Bangladeszu – jak ją uzyskać?

Potrzebna ci wiza do Bangladeszu, świetnie się składa, podpowiemy ci jak ją wyrobić.

Wiza do Bangladeszu samodzielnie.

Niestety wizy do Bangladeszu nie uzyskasz w Polsce, najbliższe przedstawicielstwo dyplomatyczne znajduje się w Hadze, więc jeśli chcesz uzyskać wizę samodzielnie, będziesz musiał pofatygować się aż do Holandii.

Wiza do Bangladeszu przez pośrednika

Jeśli obawiasz się formalności z placówką dyplomatyczną w Holandii, możesz skorzystać z pomocy biura pośrednictwa wizowego takiego jak Aina Travel. Wniosek wizowy wypełniasz on-line i używasz do tego języka polskiego. Płatności za wizę również możesz dokonać w najwygodniejszy dla ciebie sposób. Wniosek wizowy oraz listę wymaganych dokumentów znajdziesz na stronie – www.aina.pl/wizy/wiza-do-bangladeszu.html.

Rodzaje wiz do Bangladeszu

Wiza turystyczna 30-dniowa: jest to wiza, która zostanie wbita do paszportu. Wiza ta jest ważna przez 3 miesiące od daty wydania i upoważnia do jednego wjazdu na teren kraju.

Wiza biznesowa 30-dniowa: podobnie jak wiza turystyczna upoważnia do jednego wjazdu na teren kraju i także zostanie ona wbita do paszportu. Wiza ta różni się jedynie celem podróży. Jeśli więc jedziesz do Bangladeszu w celach biznesowych wybierz ten rodzaj wizy.

Oczywiście, to nie wszystkie rodzaje wiz, jeśli twój cel wizyty jest inny, skontaktuj się z naszym biurem poprzez zakładkę KONTAKT, wybierz temat rozmowy: wiza -> Bangladesz i skontaktuj się z osobą/osobami przypisaną/ymi do tej wizy.


Źródła:

polakzagranica.pl
msz.gov

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.