Wiza do San Escobar

Wiza do San Escobar

Niestety zapowiedzi o bezwizowym przemieszaniu się do San Escobar nie potwierdziły się. Polacy będą musieli ubiegać się o wizy. Na szczęście mamy dobrą wiadomość. Jako pierwsza firma w Polsce otrzymaliśmy pozwolenie na pośrednictwo w ubieganiu się o wizy do San Escobar! Poniżej informujemy o sposobach ubiegania się o wizy, ich rodzajach, wymaganych dokumentach oraz kosztach. Zapraszamy do zapoznania się procedurami wizowymi i życzymy udanych podróży do San Escobar!

Gdzie ubiegać się o wizę do San Escobar?

O wizę do San Escobar można ubiegać się aktualnie w Ministerstwie Spraw Zagranicznych San Escobar. W Polsce nie ma jeszcze oficjalnej placówki dyplomatycznej, dlatego aby ułatwić podróżowanie obywatelom Polski do tego kraju, nasza firma otrzymała oficjalne zezwolenie na usługi pośredniczące. Jak poinformowały władze San Escobar: Będzie nam niezmiernie miło gościć naszych przyjaciół z Polski, dlatego chcemy ułatwić im podróżowanie do naszego kraju. Chcemy rozpropagować naszą kulturę i tradycję wśród krajów europejskich i mamy nadzieję, że  Polacy nam w tym pomogą.

Rodzaje wiz

Można starać się zarówno o wizę tradycyjną (wklejaną do paszportu) jak i o promesę wizową, z którą można lecieć na lotnisko w Santo Subito i tam uzyskać wizę właściwą. Zarówno wiza tradycyjna jak i promesa wizowa upoważnia cię do wjazdu do San Escobar w celach turystycznych. Jeśli planujesz wyjazd biznesowy, powinieneś się ubiegać o wizę tradycyjną. Do wyboru masz wizy jednokrotne jak i dwukrotne ważne przez 30 dni.

Wymagane dokumenty

Zarówno w przypadku ubiegania się o wizę turystyczną jak i biznesową potrzebne ci będą:

  • paszport ważny przez 180 dni od daty planowanego powrotu
  • wypełniony wniosek wizowy
  • 1 zdjęcie paszportowe
  • zezwolenie na wyjazd do San Escobar podpisane przez ministra spraw zagranicznych

dodatkowo przy wizie biznesowej potrzebne będzie również zaproszenie z firmy / instytucji zapraszającej z San Escobar. W przypadku ubiegania się o promesę wizową, wystarczy skan strony paszportowej z danymi oraz zezwolenie od ministra.

Ceny wiz:

Ze względu na ogromną sympatię, jaką nasz kraj cieszy się w San Escobar, ceny wiz nie są wygórowane a jedynie symboliczne, i tak:

  • wiza jednokrotna (turystyczna/biznesowa) to koszt 5 USD;
  • wiza dwukrotna (turystyczna/biznesowa) to koszt 10 USD;
  • promesa wizowa to koszt 3 USD.

I choć bardzo byśmy chcieli, aby państwo San Escobar nie było tylko przejęzyczeniem, to serdecznie zapraszamy na naszą stronę www.aina.pl, na której znajdziesz informacje na temat pośrednictwa wizowego do państw, które naprawdę istnieją. 🙂

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

One Response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.