Chińskie Centrum wizowe w Warszawie – otwarcie 15.10.2018

flaga-chiny-aina

Od 15.10.2018 nastąpią ogromne zmiany w procesie uzyskania wizy do Chin. Dotychczas wnioski o wizy były przyjmowane w konsulacie chińskim trzy razy w tygodniu. Otwarcie Centrum wizowego ma na celu usprawnienie aplikacji o wizy chińskiej. Więcej szczegółów znajdziesz niżej.

Wiza do Chin – jakie zmiany?

Aina Travel jako jedno z nielicznych biur od 09.10.2018 roku ma przyjemność testować nową placówkę wizową. Takie zaproszenie otrzymało tylko kilka firm pośredniczących, które do tej pory dostarczały znaczne ilości wniosków wizowych do tego kraju. Tym bardziej cieszymy się z tego wyróżnienia. Nasze specjalistki od wizowania do Chin, mogły w tym czasie szybciej niż inni zobaczyć, jak będą wyglądać nowe procedury, a co za tym idzie, lepiej przygotować się do nowego sposobu aplikacji o wizy. Więc co się zmieni?

Miejsce

Centrum wizowe mieści się w Warszawie przy ul. Siennej.

Koszty

Nowe centrum wizowe w głównej mierze oznacza wzrost cen, które należy doliczyć do kosztów otrzymania wizy do Chin. Tak więc oprócz opłaty konsularnej, do wizy należy doliczyć opłaty dla centrum wizowego przy wizie:

  •  w trybie standardowym – 148 zł
  •  w trybie ekspres – 220 zł
  •  tryb pilny – 370 zł (tryb ten będzie dostępny tylko w określonych przypadkach)

Są to opłaty bezzwrotne. Co to znaczy? Otóż to, że jeśli Twój wniosek wizowy zostanie odrzucony, nie otrzymasz zwrotu poniesionych opłat na centrum wizowe. Opłaty są jednakowe zarówno dla osób dorosłych jak i dzieci.

Czas wizowania

Na chwilę obecną nie wiemy jak zmieni się czas uzyskania wizy. Nie posiadamy jeszcze oficjalnych wytycznych, jednak nieoficjalnie zostaliśmy poinformowani, że czas ten może być krótszy.

O kolejnych zmianach będziemy informować na bieżąco!


Aina Travel od ponad 10 lat profesjonalnie zajmuje się aplikowaniem o wizy do Chin – wniosek wizowy pn line do tego kraju wypełnisz na naszej stronie WWW.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.