Chińskie Centrum wizowe w Warszawie – otwarcie 15.10.2018

Chińskie Centrum wizowe w Warszawie – otwarcie 15.10.2018

Od 15.10.2018 nastąpią ogromne zmiany w procesie uzyskania wizy do Chin. Dotychczas wnioski o wizy były przyjmowane w konsulacie chińskim trzy razy w tygodniu. Otwarcie Centrum wizowego ma na celu usprawnienie aplikacji o wizy chińskiej. Więcej szczegółów znajdziesz niżej.

Gdzie mieści się Centrum wizowe?

Centrum wizowe mieści się w Warszawie przy ul. Siennej.

Co się zmieni w wizowaniu do Chin?

Aina Travel jako jedno z nielicznych biur od 09.10.2018 roku ma przyjemność testować nową placówkę wizową. Takie zaproszenie otrzymało tylko kilka firm pośredniczących, które do tej pory dostarczały znaczne ilości wniosków wizowych do tego kraju. Tym bardziej cieszymy się z tego wyróżnienia. Nasze specjalistki od wizowania do Chin, mogły w tym czasie szybciej niż inni zobaczyć, jak będą wyglądać nowe procedury, a co za tym idzie, lepiej przygotować się do nowego sposobu aplikacji o wizy. Więc co się zmieni?

Koszty

Nowe centrum wizowe w głównej mierze oznacza wzrost cen, które należy doliczyć do kosztów otrzymania wizy do Chin. Tak więc oprócz opłaty konsularnej, do wizy należy doliczyć opłaty dla centrum wizowego:

  • wiza w trybie standardowym – 148 zł
  • wiza w trybie ekspres – 220 zł
  • wiza tryb pilny – 370 zł (tryb ten będzie dostępny tylko w określonych przypadkach)

Są to opłaty bezzwrotne. Co to znaczy? Otóż to, że jeśli Twój wniosek wizowy zostanie odrzucony, nie otrzymasz zwrotu poniesionych opłat na centrum wizowe. Opłaty są jednakowe zarówno dla osób dorosłych jak i dzieci.

Czas wizowania

Na chwilę obecną nie wiemy jak zmieni się czas uzyskania wizy. Nie posiadamy jeszcze oficjalnych wytycznych, jednak nieoficjalnie zostaliśmy poinformowani, że czas ten może być krótszy.

O kolejnych zmianach będziemy informować na bieżąco!


Aina Travel od ponad 10 lat profesjonalnie zajmuje się aplikowaniem o wizy do Chin – wniosek wizowy pn line do tego kraju wypełnisz na naszej stronie WWW.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


NEWSLETTER

Odbierz 5% zniżki na dowolną wizę!  

Zgadzam się na otrzymywanie newslettera.

autoresponder system powered by FreshMail