Aina Prezentuje Autorską Porównywarkę Ubezpieczeń Turystycznych – Gorilo.pl

Ruszamy z nowym projektem - Gorilo.pl

Prezentujemy nowy, autorski projekt Aina Travel, którym jest specjalnie przygotowana porównywarka ubezpieczeń turystycznych.

Po co mi polisa turystyczna?

Według badania Blue Media z 2016 roku niecała połowa Polaków pamięta o zakupie polisy turystycznej przed wyjazdem na wakacje… a szkoda! Ponieważ zakup polisy wartej czasami kilka złotych – może diametralnie odmienić Twoje życie – a przede wszystkim zapewnić Ci bezpieczny odpoczynek – bez względu na to, czy jesteś na nartach we Włoszech czy nurkujesz w Oceanie Spokojnym.

Planujesz jeździć na nartach? Wozisz ze sobą w podróż drogi sprzęt elektroniczny? A może podróżujesz z dzieckiem i martwisz się, czy polisa, którą kupujesz w ogóle zapewni Wam ochronę?

To tylko kilka przykładów – kiedy tryb „ubezpieczenie podróżne” powinien włączyć się nam przed każdą planowaną podróżą. Wiemy również, że coraz więcej naszych klientów kupując wizy, ma świadomość, że niezbędne jest też ubezpieczenie turystyczne.

Porównywarka ubezpieczeń – czym jest?

Gorilo.pl jest naszą nową spółką – a dokładniej stanowi owoc naszej 2-letniej wytężonej pracy. Chcieliśmy oddać w Twoje ręce przejrzystą i wygodną z obsłudze porównywarkę polis turystycznych. Kupisz u nas ubezpieczenie w 100% dopasowane do swoich potrzeb. Obecnie podjęliśmy współpracę z największymi ubezpieczycielami działającymi na polskim rynku: m.in.: Signal Iduna, AXA i ERV. Wkrótce dołączą do nich: Generali, Allianz, TU Europa oraz Proama.

Jak to działa?

Działa to następująco – wybierasz kraj, datę wyjazdu i wiek – a my wyświetlamy Ci tabelę z polisami, które możesz porównywań i wskazywać, co jest dla Ciebie najistotniejsze przed zakupem (informacje o cenie, wysokość refundowanych kosztów leczenia za granicą, ochronę dla dziecka w razie wypadku etc.). Dajemy Ci to, czego nie znajdziesz w innych porównywarkach.

Pokazujemy to czego inni Ci nie pokażą. Sam popatrz:

Wygodnie porównasz polisy

Już nie będziesz musiał błądzić po innych stronach na zasadzie „góra – dół” między ofertami, i reklamami ubezpieczycieli.

Sport

– ubezpieczasz tylko te sporty, które chcesz uprawiać

U nas sport wybierasz z listy sportów, nie z „grupy sportów”. Przecież nie wiesz, u którego ubezpieczyciela dany sport jest przypisany do jakiej grupy! Kitesurfing może być w cenie podstawowej polisy u jednego ubezpieczyciela, a u innego będziesz musiał dodatkowo dopłacić. W Gorilo.pl tylko wybierasz konkretny sport, a system pokazuje polisy i wylicza dodatkową opłatę odpowiednią zwyżkę lub jej brak.

Choroba

– wiesz czy ubezpieczenie pokrywa koszty leczenia związane z chorobami przewlekłymi np. cukrzycą czy nadciśnieniem

Pamiętaj, że jeśli chorujesz przewlekle musisz właściwie się ubezpieczyć. U nas widzisz, czy dana polisa w cenie podstawowej pokrywa koszty leczenia związane z chorobami przewlekłymi np. cukrzycą czy nadciśnieniem

Wypadek

– wiesz czy polisa pokrywa koszty odpowiedzialności cywilnej związane wypadkiem spowodowanym podczas uprawiania sportu – np. potrącenie na stoku

Wiedziałeś o tym, że ubezpieczyciele nie zapewniają ochrony odpowiedzialności cywilnej OC (w razie nieumyślnego spowodowania wypadku) dla wielu sportów? U nas wskazujesz sport i widzisz czy masz OC podczas jego uprawiania.

Bagaż

– wiesz gdzie i jakie przedmioty są chronione w Twoim bagażu

Tylko my na rynku ubezpieczeń dokładnie wskazujemy co jest chronione w bagażu podróżnym (np. komputer, telefon) i kiedy (np. gdy śpisz w hotelu czy namiocie). Uwaga! Czy wiesz, że same walizki i torby zazwyczaj nie są objęte ochroną u ubezpieczycieli?

Szyte na miarę

– wiesz, że dajemy Ci możliwość wybrania najlepiej spersonalizowanej polisy

Jesteś w ciąży? Podróżujesz samochodem? Wiemy, że możesz być w różnej sytuacji – stąd jako jedyna porównywarka na rynku dodaliśmy kilka dodatkowych parametrów (obok KL, NNW, OC etc.), które mogą okazać się pomocne przy wyborze ubezpieczenia.

Kod rabatowy na dobry początek

Na dobry początek proponujemy Ci 10% zniżki na wszystkie nasze polisy na stronie: >>> www.Gorilo.pl z kodem: GORILO10

Zniżka na ubezpieczenia turystyczne od Gorilo.pl
Zniżka na ubezpieczenia turystyczne od Gorilo.pl
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.