Bali – magiczna wyspa Indonezji

Bali – magiczna wyspa Indonezji
Bali – magiczna wyspa Indonezji
Oceń ten post

Indonezja, to olbrzymi kraj złożony z 17 tysięcy różnych wysp i wysepek. Jednak tylko jedna z nich nieprzerwanie skupia uwagę całego świata. Rajskie Bali, to punkt obowiązkowy do odwiedzenia przynajmniej raz w ciągu twojego życia. Zobacz dlaczego warto wybrać się w taką egzotyczną podróż.

Bali, Indonezja

Indonezja, to kolejny kraj Azji południowo – wschodniej, który z każdym rokiem zyskuje na swojej popularności i atrakcyjności wśród turystów. Jest to najliczniejszy muzułmański kraj świata. Dodatkowo Indonezja jest krajem przeszło 90% złożonym z wysp rozmieszczonych na Oceanie. Takie rajskie położenie sprawia, że Indonezja jest idealnym miejscem do spędzenia udanego urlopu. Piaszczyste plaże, egzotyczna roślinność i życzliwość mieszkańców kraju, to właśnie Indonezja. Spośród wszystkich jej archipelagów największą popularnością cieszy się wyspa Bali, mały skrawek lądu, skąd tylko jeden krok dzieli Cię od prawdziwego raju.

Kurorty na Bali mają do zaoferowania odpoczynek na najwyższym poziomie
Kurorty na Bali mają do zaoferowania odpoczynek na najwyższym poziomie

Wakacje na Bali – odpoczynek

Wyspa Bali, to stosunkowo niewielki obszar, jednak pomieści on wszystkich rządnych wrażeń turystów. Liczba hoteli, salonów spa oraz innych ośrodków może przyprawić Cię o zawrót głowy, ale prawdą jest, że znajdą tutaj coś dla siebie zarówno backpackersi, jak i turyści z dużo większym budżetem. Normą wśród balijskich kurortów jest oferowanie zabiegów relaksacyjnych i upiększających dla przyjezdnych. Niemal wszędzie są zlokalizowane salony odnowy, masaże oraz orzeźwiające baseny. Możesz w nich chłodzić swoje ciało, jednocześnie obserwując malowniczy zachód słońca. Z podróży na Bali każdy wróci zadowolony i w pełni wypoczęty. Koniecznie spróbuj także wyśmienitej kuchni serwowanej właściwie na każdym kroku. Przysmaki typowe dla tego regionu bardzo często łączone są z produktami kuchni europejskiej, co tworzy ciekawą i niespotykaną mieszankę smaków.

"Pura

Ubezpieczenie podróżne – Indonezja

Dlaczego przed wyjazdem do Indonezji warto pomyśleć o ubezpieczeniu podróży? Ponieważ nigdy tak na prawdę nie wiesz, co może Ci się przytrafić. Nagła choroba, utrata bagażu czy wypadek, to wszystko wpływa negatywnie na Twój zagraniczny urlop. W przypadku dwutygodniowego pobytu w Indonezji, kwota ubezpieczenia wyniesie Cię zaledwie 12 złotych. W cenie zawarte są: ubezpieczenie kosztów leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków, utraty bagażu oraz opcjonalnie odpowiedzialności cywilnej. Odwiedź nasz Kalkulator ubezpieczeniowy i sprawdź sumę ubezpieczenia.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


NEWSLETTER

Odbierz 5% zniżki na dowolną wizę!  

Zgadzam się na otrzymywanie newslettera.

autoresponder system powered by FreshMail